Haber

Beyçimento Bandırmaspor, teknik direktör Mesut Bakkal ile anlaştı

Spor Toto 1. Lig gruplarından Beyçimento Bandırmaspor’da, Mustafa Gürsel ile yolların ayrılmasının akabinde boşalan teknik yöneticilik koltuğuna Mesut Bakkal getirildi.

Kentteki bir kafede Bakkal için düzenlenen imza merasiminde konuşan Kulüp Lideri Onur Göçmez, değişikliklerin vakit zaman gerekli olduğunu söyledi.

Bundan sonra yola Mesut Bakkal ile devam edeceklerini söz eden Göçmez, “Geçen yılın üzerimizdeki baskısını iyi yönetemedik. Ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bize ‘Hedefiniz ne?’ diye soruyorlar. Hedefimiz iyi yol almak. Hedef koymak kolay ama önemli olan ne kadar ilerleyebildiğindir.” diye konuştu.

Bordo-beyazlı grubun yeni teknik yöneticisi Mesut Bakkal da Bandırmaspor ile kısa bir mühlet görüşerek muahedeye vardıklarını kaydetti.

Bandırmaspor’un âlâ işler yapacağına inandığını aktaran Bakkal, şunları kaydetti:

“Geçen yıl final oynayan bir takım. Beklentilerin yüksek olduğu noktada sonuçlar gelmeyince sıkıntı oldu. Bandırmaspor, uzun vadede iyi işler yapılacak bir kulüp. Hayaller ve hedefler konusunda çorbada tuzum olacaksa bu da bana mutluluk verecektir. Anlaşmamız 15 dakika sürmedi. İyi şeyler yapacağına inandığım bir yönetim ve takım var. Hepimize hayırlı olsun diyorum. Herkese teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların akabinde Bakkal, dönem sonuna kadar sürecek mukaveleyi imzaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu