Yaşam

Hadise’den boşanan Mehmet Dinçerler, sahte yüzük ve robot süpürge iddialarını yalanladı.

Nisan ayında sessiz sedasız evlendiği Hadise’den Eylül’de tek celsede boşandı. Mehmet Dinçerler , hakkında ortaya atılan tezleri tek tek yanıtladı. A Para’da yayınlanan Yıldızlı Sohbetler programına konuk olan Dinçerler, Hadise’ye geçersiz bir tektaş yüzükle evlenme teklif ettiği iddialarına açıklık getirerek, duruşmanın ardından müzisyenden robot süpürgesini ve gümüş tepsisini iade etmesini istedi.

“SAHTE YÜZÜK GİBİ BİR ŞEY YOKTUR”

Boşanmasının ardından ilk kez hakkında ortaya atılan tezlerle ilgili bu kadar net açıklamalarda bulunuyor. Mehmet Dinçerler“Yalan haberlerin aslı nedir? Bence tüm bunlar hem bana hem de ilişkime prestij suikastı yapmak için yapıldı. Özellikle şahsım adına itibarsızlaştırma ve algı yaratma sürecinden geçtik. Bu süreçte; herkes istediğini söyledi. Ben onlara hiç cevap vermedim. Çünkü cevap vermeye tenezzül etmedim. Bunun maddi değerinden daha değerli olduğunu düşünüyorum ama bunun sembolik bir bedeli olduğunu düşünüyorum.”

ROBOT TEMİZLEYİCİ VE TEPSİ TALEPİNE CEVAP

Ünlü iş adamı, “Ufak tefek şeylerin peşinden koşanlardan mısınız? Robot süpürge mi yoksa tepsi mi?” Cevap verdi: “Bu eğlenceli bir oyun. haberler aslında. İnsanlar bunu çok eğlenceli bir boyuta taşıdı. Ben de görünce gülüyorum, insanlar eğleniyordu. Tabii ki hayatım boyunca böyle küçük şeylerin peşinde koşan bir insan değilim.”

EVLİLİKLERİ 5 AY SÜRDÜ

Ünlü müzisyen Hadise, Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda sadece ailesinin davetli olduğu törenle dünyaevine girdi. Sessiz sakin nikah masasına oturan ikili, fikir ayrılıkları nedeniyle 30 Eylül’de boşandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu