Haber

Kayserispor, Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürüyor

– Kayserispor’da Galatasaray maçı hazırlıkları devam etti

Ramazan Civelek: “Galatasaray maçı öğrendiklerimizi göstermek için iyi bir fırsat”

Dimitrios Kolovetsios: “Yüzde 100’ümüzle Galatasaray ile karşılaşacağız”

KAYSERİ – Üstün Lig gruplarından Kayserispor, 2023-24 döneminin ilk haftasında evinde oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Teknik Müdür Çağdaş Atan nezaretinde antrenman yapan sarı-kırmızılı ekip, ısınma hareketlerinin ardından taktiksel çalışmalar yaptı. Kayserispor, son dönemin şampiyonu Galatasaray’ı ilk maçında mağlup ederek lige uygun bir başlangıç ​​yapmayı hedefliyor.

Maça yüzde 100 hazır oynayacaklarını söyleyen Dimitrios Kolovetsios, “Aslında bizim adımıza çok uygun bir kamp dönemiydi diyebilirim. Düzgün çalıştık, teknik direktörümüzün istediği seçenekleri gösterdik. Takım olarak antremanda bizden.Biz hazırız ve bir sonraki büyük maçı bekliyoruz.Doğal olarak Galatasaray çok güçlü bir takım.Geçen sene şampiyon olan bir grup ve biz de tabii ki bunun farkındayız.Öte yandan Geçen sene oynadığımız maçın galibiydik. Kazandık. Bunu hesaba katmamız lazım. Galatasaray’a karşı yüzde 100’ümüzle oynayacağız. Çok iyi çalışacağız. Taraftarımızı memnun etmek istiyoruz” .

Galatasaray maçının kendilerini göstermek için iyi bir fırsat olduğunu söyleyen Ramazan Civelek, “Kampa çok iyi başladık ve yeterince antrenman yaptığımızı düşünüyorum. Hazırlık maçlarımızı da çok iyi geçirdik. Bizim de bir oyun tarzımız var. hocamız geçen seneden beri bize dayattı ve oynamamızı istedi.Bu sene bunu tüm Türkiye’ye gösterdik.Transferimiz kapanmış olsa da belki ligin sürpriz takımı olarak görüldük.Aynı şekilde bu sene de teknik direktörümüz kamp boyunca bizden istediği bir oyun tarzı vardı.Elimizden geldiğince yapmaya çalıştık.Bence kamp süreci çok iyi geçti,çok iyi hazırlandık.Galatasaray maçına gelirken tabii ki çok Büyük bir camia Geçen seneyi şampiyon bitirmiş bir takım Galatasaray ile ilk maçımıza çıktığımız için bu bizim için büyük bir şans bence. Stadyumda da güzel bir atmosfer Tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Onların desteği bizim için çok değerli. Kayseri’de oynuyoruz, burada oynadığımız her maçı kazanmak için çıkacağız. Bu hafta da öyle olacak. İnşallah bizim için güzel bir sonuç olur”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu