Yaşam

One Piece 2. Sezonun Senaryosu Hazır Ancak Çıkış Tarihi Bilinmiyor

İzlenme rekorları kıran One Piece hayranlarına bir de kötü haberimiz var. Dilerseniz öncelikle yeteri kadar haberle başlayalım. 2. sezonun senaryosu hazır. Ama sonra kötü haber geliyor. Ne yazık ki yakın zamanda ekranlara geri dönemeyecek. 12 ila 18 ay arasında seyirciyle buluşacak.

One Piece 2024 yılı bitmeden seyircisiyle buluşacak!

Netflix’in sevilen dizisinin yapımcılarından Marty Adelstein, One Piece için açıklama yaptı. Canlı aksiyon korsan macerasının bir sonraki bölümünün 2024 yılı sonundan önce yayınlanmaya hazır olacağını öne sürdü. Bunun nedeni ise 2. sezonun senaryolarının zaten hazır olması. Tomorrow Studios’un CEO’suna göre senaryo, çekimlerin bir an önce başlayabilmesi için yazıldı.

Peki ne zaman yayınlanacak? Bu sorunun cevabını Tomorrow Studios’un lideri Becky Clements verdi. “Gerçekçi olmak gerekirse, çok hızlı hareket edersek bir yıldan 18 aya kadar bir sürede hazır olabileceğimizi umuyorum.” söz konusu. Bu durumda akla başka bir soru geliyor. Senaryo hazırsa neden bu kadar geç yayınlanacak?

Anime severler heyecanlı: One Piece serisinin ilk fragmanı geldi!

One Piece 2. sezonunu aceleye getirmek istemiyor. One Piece’in canlı aksiyon serisinin 1. Sezonu, yayınlanmaya hazır hale gelene kadar üç yıldan fazla bir süre boyunca geliştirme aşamasındaydı. Aslında Netflix’in en sevdiği eserlere yaklaşımından memnun kalmadıkça filmin vizyona girmesine imza atmazdı. Bu temkinli yaklaşım, Netflix’in One Piece’in platformdaki ilk beş gününde 140 milyon saate ulaşmasını sağladı.

Öncelikle One Piece, Netflix’in En İyi 10 Dizi listesinde bir numaraya yerleşti. Bu hafta başında net liderliğini gösterdi. Buna rağmen Netflix henüz diziyi ikinci sezon için yenilemedi. İlginç bir şekilde, hala bunun olup olmayacağını düşünüyor. Ancak Netflix, ilk sezonuyla birlikte izlenme rekorları kıran dizinin başarısını da göz ardı edemez.

One Piece Netflix’in en iyi dizileri arasında yerini koruyacaksa dikkatli olması gerekiyor. Bir Zamanlar Cowboy Bebop büyük bir merakla seyirciyle buluşmuştu. Ancak beklenen şey olmadı. Büyük bir hayal kırıklığı olarak tarihteki yerini aldı. One Piece’in Cowboy Bebop’la karşılaşmaması için dikkatli olması gerekiyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu