Dünya

Red Bull Dance Your Style Dünya Finali için geri sayım başladı

Hip hop, popping ve house gibi tüm sokak danslarını içeren bir dans yarışması olan Red Bull Dance Your Style’ın 2022 Dünya Finali için geri sayım başladı.

Red Bull’dan yapılan açıklamaya göre, 30’dan fazla ülkede 50 farklı lokasyonda gerçekleştirilen bölgesel elemeler ve seyircilerin delegasyon olarak dansçıları oyladığı Red Bull Dance Your Style Dünya Finali, yarışmacıların mücadelesine sahne olacak. dünyanın en iyi dansçıları.

Sokak dansı türlerinin yer aldığı yarışmanın dünya finali 10 Aralık Cumartesi günü Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde yapılacak.

Türkiye finalinde oy çokluğu ile birinci seçilen Biser Bayram Memnun ve 2021 birincisi Akay Üstünel yarışmada Türkiye’yi temsil edecek.

Bu yılki ülke finallerini kazanan dünyanın dört bir yanından sokak dansçıları da dahil olmak üzere toplam 63 dansçı ve Red Bull Dance Your Style 2021 Dünya Finali’ne katılmaya hak kazanan 27 finalist, yarışmanın bir parçası olma fırsatı bulacak.

Bire bir yarış formatında gerçekleşen, dansçıların rastgele bir sokak stilinde performans sergiledikleri, müzik ve beklenmedik ritimlerle doğaçlama yaptıkları ve seyirciyle etkileşime girdiği dans yarışmasının finali canlı olarak izlenebilecek. Red Bull Dance TikTok hesabı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu