Yaşam

Sevil Atasoy yıllar sonra itiraf etti: Evliyken valizimi alıp sevdiğim adama kaçtım.

Gökay Kalaycıoğlusunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlandı. Haberler Mazeret programının yeni konuğu İsimli Bilimler Uzmanı Prof. Dr. Sevil Atasoy dünyaya geldi. Karakteri ve özel hayatı hakkında konuşan Atasoy, çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

“AŞK FİLMİ İZLEMEM, AĞLAMAM VE ROMANTAN SEVMEM”

Romantizmden hoşlanmadığını söyleyen Sevil Atasoy, “Aşk filmi izlemiyorum, ağlamıyorum, ‘seni seviyorum’ dediğimi hatırlamıyorum. Yan yana oturursak seni seviyorum demektir. . Senin için yemek yapıyorsam, birlikte vakit geçiriyorsam seviyorum demektir. Yapıyorum demektir. Bunun dışında bir zorunluluğum yok. Çok romantik bir adamla birlikte olamam. Romantizme inanmadığım için bana itici geliyor. Karşımdaki kişiden medeni bir tartışma beklerim, bana akıl vermesini isterim. Çiçek ya da hediye istemiyorum.”

“BENDEN UYGUNU BULAMADIKLARI İÇİN ÇEVRESEL OLMAYACAĞIM”

Hayatındaki insanları kıskanmadığını söyleyen Atasoy, “Üç kez evlendim ama şimdi ikinci eşimle birlikteyiz. Birlikte tatile gidiyoruz ama evlilik yok. Eşimle boşanma kararı aldık. üçüncü eş, ama o devam etmekte çok ısrarcıydı. haberler gerçek değil. Kimseyi kıskanmıyorum ve onun beni kıskanması bana saçma geliyor. Kibirli ve egoistim, karşımdaki insanı benden daha güzelini bulamıyor diye kıskanmıyorum.”

“EVLİ OLDUĞUMDA BAGAJIMI VERDİM SEVDİĞİM ADAMA KAÇIRDIM”

Yıllar önce özel hayatında babasının baskısı olduğunu söyleyen Sevil Atasoy, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çok erken yaşta evlenmemeliyiz. Üzerimde baba ve çevre baskısı çok fazlaydı. baba da tıp uzmanıydı bu yüzden kızının akşam dışarı çıkmasını istemedi bir gece bile arkadaş evinde kalmadım babamın evinden kaçmak için evlendim ama doğru olmadı .Ayrıca çok kısa sürdü.Babam ortaokuldan beri çıktığım kişiyi solcu olduğu için istemedi.Ben sevdiğim adamla (Faruk) değil başkasıyla evlendim çünkü babam ‘vermem’ dedi. Ama sonra Faruk’a döndüm ve bir kızımız oldu.O süreç Faruk için de çok zordu.İlk eşimle evlendiğimde valizimi alıp sevdiğim adama kaçtım. sevdiğim adam Ankara’da bir öğrenci yurdunda kalıyordu, önünde bavulla beni görünce düşerek öldü. Hayat uzun. Yıllar sonra bizi birleştirdi. Faruk çok zeki bir adamdır. Evlilik durumum hiçbir zaman dile getirilmemişti. Faruk kadar kadından anlayan erkekler de var. Beni düzgün yönetiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu