Haber

Tarzıyla Her Zaman Sevilen Zeynep Bastık ve Kalbini Çalan Yeni Sevgilisi İlk Kez Görüntülendi!

Yeni neslin en ünlü şarkıcılarından biri olan, sesiyle olduğu kadar tarzıyla da listelerin başında yer alan Zeynep Bastık, bir mekandan ayrılırken kalbini çalan yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. dün gece Şişli’de! Erkek arkadaşı hepimizin bildiği bir yüz. Peki Zeynep Bastık’ın yeni erkek arkadaşı kim? Detaylar burada!

Yaptığı şarkı ve cover’larla her zaman listelerin üst sıralarında yer alan, tarzıyla da adından sıkça söz ettiren Zeynep Bastık biliyorsunuz son dönemlerde ülkemizin en popüler müzisyenlerinden biri.

Sosyal medyada sık sık paylaşımlarda bulunan Zeynep Hanım, kombiyi sonuna kadar açtığını iddia ettiğimiz ev pozlarıyla gündeme geldi.

İlginç iç çamaşırı seçiminin yanı sıra sarı elbisesiyle de birkaç hafta önce kendisiyle konuşmuştuk…

Neyse efendim; Sesinin ve tarzının yanı sıra Zeynep Hanım’ın özel hayatı da magazin gündeminde!

Hatırlarsanız geçtiğimiz yaz “Eş olmayı beceremedik” diyen Tolga Ak ile boşandıklarını açıklamışlardı.

Eski çift kendi yollarına gitmeye karar vermiş ve kötü bir ilişkileri olmadığını belirtmişti. Bildiğiniz üzere Tolga Akis yeni sevgilisiyle şu sıralar sosyal medya paylaşımları yapıyor…

Bir süredir boş olan Zeynep Hanım, dün gece Şişli’de bir mekandan çıkarken yeni aşkı olduğu iddia edilen DJ Artz ile görüntülendi!

?

Hepimizin ‘DJ Artz’ takma adıyla tanıdığı 33 yaşındaki müzik yapımcısı Efe Çelik’in ismini rapçi Ezhel ile yaptığı çalışmalardan biliyor olabilirsiniz.

Ayrıca Efe Bey, oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile sekiz aydır aşk yaşıyordu ve çift geçen yıl bu ay ayrıldıklarını açıklamıştı.

Ne diyelim, yeni çifte mutluluklar dileriz! ?

Ne düşünüyorsun? Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu