Teknoloji

Requiem: Avenging Angel Ücretsiz Olarak Dağıtılıyor

GOG geçtiğimiz günlerde Sonbahar İndirimi kapsamında dağıtılan ücretsiz oyunlarından sonuncusunu tanıttı. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan aksiyon oyunlarını seviyorsanız, Requiem: Avenging Angel ücretsiz olarak dağıtılıyor . Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (7 Eylül)


CD Projekt RED stüdyosunun sahibi olduğu GOG, geleneği bozmadı ve Sonbahar İndirimi kapsamında ücretsiz oyunlarla biz oyuncuları sevindirdi. Hero of the Kingdom II, King’s Bounty: The Legend ve Ghost Master’ın ardından sıra Requiem: Avenging Angel’da.

Requiem: İntikam Meleği Ücretsizdir

Önceki oyunlarda olduğu gibi öncelikle buradan oyun sayfasına erişin. Açılan sayfada ‘Çekilişlere gidin’butonuna bastıktan sonra bir sonraki sayfaya geçin. ‘Kütüphaneye ekle’ Düğmeye tıklamanız gerekiyor. Kütüphanenize ekledikten sonra kalıcı olarak sahip olacaksınız. Biz bu haberi yazarken onun yirmi beş saati kalmıştı. O yüzden acele etmenizde fayda var.

Requiem: Avenging Angel, İncil’in dünyanın kuşatma altında olduğu kısımlarına değinen bir hikaye sunuyor. Cennetin Seçilmiş Askerleri ile Cehennemin Düşmüş Melekleri arasında bir savaş çıkar. Dünyaya Seçilmiş Melek olarak gönderilen Malachi rolünü oynayacağız ve yaratılışı Düşmüşlerin öfkesinden kurtarmaya çalışacağız.

Requiem: Avenging Angel dışında dört binden fazla oyunun indirime girdiği GOG Sonbahar İndirimi’ne otuz dört saatten az kaldığını da belirtmeden geçmeyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu