Haber

Smelogs Playground, Steam ve Epic Games’te çıkış yapacak

Buharve Epic Games’te çıkacak olan gerçek zamanlı strateji oyunu Smelogs Playground’un kurucusu ve tasarımcısı Füglister, “oynaması zor doğası nedeniyle oyunculardan yeterince ilgi görmüyor.”

“Uzun zamandır, RTS (Gerçek Zamanlı Strateji) pazarının açlıktan kırıldığını düşündük, strateji oyunları oynaması zor yapıları nedeniyle oyunculardan yeterince ilgi görmüyor. RTS oyunlarına değer veriyoruz ve insanlara istediklerini vermek istedik! Kolayca erişilebilen ve oynanabilen, aynı zamanda benzersiz özellikler sunan yeni bir strateji oyunu.” sözlerini verdi.

Smelgos Playground’un temel özellikleri:

  • Oynanışa ve oyun estetiğine daha fazla dinamizm katan hacimsel savaş sisi. Oyuncuların maça başlamadan önce stratejilerini belirlemelerine yardımcı olmak
  • Bir sığınak inşa etmek, onlara birimlerini ve binalarını daha stratejik bir biçimde kurmaları için yeterli zaman verir.
  • Dinamik Teknoloji Ağacı, birimleri değiştirmek ve yandan seviye atlamak için mükemmel, dinamik bir yol sağlar. Maçta meydana gelen değişikliklere ayak uydurmak için oyun tarzınızı hızla uyarlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu