Teknoloji

The Sims 4 İçin İki Kit Daha Geliyor

Hayat simülasyonu denilince akla gelen ilk marka olan The Sims’in yeni oyunu için Electronic Arts ve Maxis içerik desteği vermeye devam ediyor. Bahçenizi ve bodrum katınızı tasarlamayı hayal ediyorsanız, Simler 4 İki yeni kit açıklandı. Yarının prestijiyle sera cennetiVe Bodrum Hazineleriyayımlanacak.


İlginizi çekebilir:  EA Originals İmzalı Immortals of Aveum Geliyor


The Sims 4 İçin İki Kit Daha Çıkacak

Bol ışık alan, ferah ve yeşillik alan yaşam alanlarının yanı sıra, geçmişin izlerini taşıyan mobilya ve dekorlarla dekore edebileceğiniz mekanlar yaratmanıza olanak sağlayan Sera Cenneti ve Bodrum Hazineleri kitleri 20 Nisan’da; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One konsollarının yanı sıra PC’de EA Uygulaması, Mac’te Epic Games Store, Steam ve Origin’de yayınlanacak.

The Sims 4 Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri ile oyuncular, hobi bahçıvanlarının hayalini kurduğu seralardan antikaların geçmişine yolculukların yapıldığı bodrum katlarına kadar duyuları harekete geçiren mekanlar yaratma ve ağır tempodan uzaklaşma fırsatı bulacaklar. bir süre hayatın.

The Sims 4 Basement Treasures, Sim’leri klasik, kullanılmamış eşyalarla dolu bir bodrum odasına ve eski sahiplerinin anılarını taşıyan eşyaların büyülü dünyasına girmeye davet ediyor. Küçük bir kutuya dizilmiş plaketlerden eski ödüllere, aile fotoğraflarından eskimiş giysilere kadar her kesimin farklı bir hikayesi olduğunu keşfedecek ve yeni bir hayata başlamak için bu eşyaların öncülüğünü yapacaksınız.

The Sims 4 Greenhouse Haven’da yer alan çok sayıda bahçe malzemesi sayesinde Sim’ler hayallerindeki serayı tasarlayabilecek ve cam bölmeli pencereler ve kapılar ile etkileyici alanlar yaratabilecek. Fidanlar, saksılar, çiçek sepetleri ve daha birçok aksesuar sayesinde her zevke uygun bir hobi bahçesi yaratmak kolay olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu