Teknoloji

Togg, Anadolu rengiyle Alparslan’ın diyarı Muş’ta tanıtıldı.

Muş Belediye Meydanı’na getirilen araca yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, yakından inceledikleri aracın yanında fotoğraf çektirdi. Muş Valisi İlker Gündüzöz’ün kullandığı Togg aracına İstasyon Caddesi üzerinde AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ve Muş Belediye Başkanı Feyat Asya eşlik etti.

49 TC 1071 plaka “Anadolu Kırmızısı”Vatandaşlar otomobilin rengindeki aracı incelerken, Togg’u gören yaşlı teyze sarılarak duygularını dile getirdi.
Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, gazetecilere yaptığı açıklamada aracın 49 TC 1071 plakalı olmasının anlamlı olduğunu söyledi. “Sultan Abdülhamid’in hayali, rahmetli Erbakan hocamızın özlemi, Devrim marka arabaya engel olanların aksine, çağın arabası olan tam elektronik bir aracı şehrimizde görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu mutluluğu insanımızla birlikte yaşıyoruz. . Tam bir Türkiye nereden geldi eseridir. Bu eser bu şehirde sergilenmiştir. “Şehrimizin bir parçası olmaktan mutluyuz. Özellikle şehrimiz, milletimiz ve halkımız için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Vali Yardımcımız ve Milletvekilimizle çıktığımız yolda halkımızın heyecanını, memnuniyetini ve ilgisini görmek çok anlamlı. Aracın 49 TC 1071 plakalı olması çok anlamlı.”ifadeleri kullandı.

Togg ile fotoğraf çektiren vatandaşlardan Ahmet Yalçın, “Çok heyecanlıyız. Çok güzel bir araç yapılmış. Ülkemizle gurur duyuyoruz. Bize çok güzel hizmetler verildi. Togg da bu hizmetlerden biri. Çok gururlanamayız. Gurur duyuyoruz, gurur duyuyoruz. mutlu” dedikonuştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu