Teknoloji

Apex Legends: Ignite Gelecek Hafta Başlıyor!

Yeni Apex Legends dönemi Apex Legends: Ignite önümüzdeki hafta başlıyor. Yeni karakter, çapraz oyunlarda ilerleme yeteneği ve yeni Battle Pass ile gelecek sezona dair detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Alan Wake 2 Genişletme Paketleri Detaylı


Electronic Arts ve Respawn Entertainment ortaklığıyla hazırlanan Apex Legends’ın yeni dönemi Ignite, 31 Ekim’de oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Bugün Conduit isimli yeni efsane için yayınlanan bilgi ve fragmanlara bir yenisi daha eklendi. yeni sezonla birlikte “kadroya” girecek. Takım arkadaşlarına değerli bir destek sağlayarak Conduit’in savaş alanında neler yapabileceğini görmek için aşağıdaki Oynanış Fragmanını izleyebilirsiniz.

Apex Legends: Ignite Ne Getiriyor?

Apex Legends: Ignite ile gelecek yeni içerikler, yeni eşyalar ve diğer özellikler şu şekilde sıralanıyor:

Yeni Efsane: Boru

Neşeli ve şakacı bir ruh hali ile Conduit, savaş alanına kaygı yerine bir tür olumlu aura getiriyor. Bunun en büyük sebebi ise özellikleri:

  • Kurtarıcı Hızı (Pasif yetenek): Taktik mesafeden uzaktayken takım arkadaşlarına doğru koşarken daha hızlı hareket edebilir.
  • Işıltılı Transfer (Taktik yetenek): Hem kendisine hem de takım arkadaşlarına geçici bir kalkan sağlamak için bir güç ışını gönderebilir.
  • Enerji Barikatı (Ultimate yetenek): Düşmanlara hasar veren ve onları yavaşlatan bir dizi cihazla rakiplerinin avantajlı konumlarını kaybetmelerine neden olabilir.

Çapraz Oyunlarda İlerleme

Artık Apex Legends’ı hangi platformda oynarsanız oynayın tüm hesaplarınız tek hesap altında toplanacak. Böylece bir platformda yaptığınız ilerleme diğer platformdaki oyununuza da yansıyacaktır. Bahisler hakkında daha fazla bilgiyi bu adreste bulabilirsiniz.

Yepyeni Bir Savaş Bileti

Yeni silah desenleri, yeni karakter kostümleri, ifadeler ve daha fazlası 31 Ekim’deki yeni Savaş Bileti ağacıyla tüm oyuncuların kullanımına sunulacak.

Ve son olarak Post Malone ve Apex Legends ortaklığıyla 7 Kasım’dan itibaren iki haftalık yepyeni bir etkinlik oyuncuları bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu